Check below a comprehesive list of basketball games scheduled to be played tomorrow:
17:00 | Elbasani | vs | Beselidhja |
17:00 | Kamza Basket | vs | Teuta Durres |
17:00 | Partizani Tirana | vs | Apolonia Fier |
17:00 | PBC Flamurtari | vs | Skenderbeu |
17:00 | Vllaznia | vs | Fieri |
01:00 | Zarate | vs | Union De Santa Fe |
14:00 | San Martin | vs | Quimsa |
00:00 | Gimnasia | vs | Ferro |
00:15 | Obras Sanitarias | vs | Instituto de Cordoba |
21:00 | Berazategui W | vs | Union Florida W |
21:00 | Ferro W | vs | Obras Sanitarias W |
21:00 | Instituto W | vs | Juventud Ameghino W |
21:00 | Quimsa W | vs | Ciclista Olimpico W |
21:00 | Riachuelo W | vs | Montmartre W |
07:05 | China 3x3 | vs | Iran 3x3 |
07:35 | Japan 3x3 | vs | Australia 3x3 |
08:25 | Singapore 3x3 | vs | Iran 3x3 |
10:30 | Philippines 3x3 | vs | Australia 3x3 |
10:55 | China 3x3 | vs | Singapore 3x3 |
12:10 | Japan 3x3 | vs | Philippines 3x3 |
06:15 | Japan 3x3 W | vs | Iran 3x3 W |
06:40 | New Zealand 3x3 W | vs | India 3x3 W |
08:00 | Thailand 3x3 W | vs | Iran 3x3 W |
11:20 | New Zealand 3x3 W | vs | Australia 3x3 W |
11:45 | Japan 3x3 W | vs | Thailand 3x3 W |
12:35 | Australia 3x3 W | vs | India 3x3 W |
09:45 | North Adelaide Rockets | vs | Sturt Sabres |
08:00 | North Adelaide Rockets W | vs | Sturt Sabres W |
17:00 | BBC Nord | vs | Kapfenberg Bulls |
18:00 | Furstenfeld | vs | Vienna Basket |
18:00 | Vienna Timberwolves | vs | Oberwart Gunners |
16:30 | Graz UBSC | vs | St. Polten |
16:30 | Swans Gmunden | vs | Traiskirchen Lions |
16:30 | Kufstein | vs | Mistelbach |
17:00 | Wagram | vs | Worthersee Piraten |
19:15 | St. Polten W | vs | UBI Graz W |
10:00 | Rubon | vs | Grodno |
12:00 | Gomel | vs | Impuls |
12:00 | Minsk 2 | vs | Borisfen |
10:00 | Horizont Minsk W | vs | Rguor Minsk W |
10:00 | Minsk W | vs | Victoria Grodno W |
10:00 | Olimpia Grodno W | vs | Victoria Brest W |
17:15 | Liege W | vs | Phantoms W |
19:30 | Laarne W | vs | Kortrijk W |
19:30 | Namur W | vs | Lummen W |
23:00 | Kinwa | vs | La Salle Tarija |
00:30 | Saracho | vs | Leones de Potosi |
00:00 | Carl A-Z | vs | Can Oruro |
17:00 | Leotar Trebinje | vs | Orlovik |
17:00 | Posusje | vs | Prijedor |
17:00 | Promo | vs | Slavija |
17:00 | Igokea | vs | Mrkonjic Grad |
17:00 | KK Bosna | vs | Borac Banja Luka |
17:00 | Sloboda | vs | Siroki Brijeg |
18:00 | Celik Zenica W | vs | Igman W |
18:00 | Jedinstvo Dzenex W | vs | Leotar Trebinje W |
18:00 | Kozara W | vs | Lavovi W |
18:00 | Mladi Krajisnik W | vs | Banovici W |
18:00 | Play Off Sarajevo W | vs | Orlovi W |
20:10 | Minas | vs | Corinthians Paulista |
21:00 | Pato | vs | Pinheiros |
21:00 | Vasco | vs | Sao Paulo |
00:00 | Corinthians W | vs | Campinas W |
20:30 | Sampaio W | vs | Santo Andre W |
17:00 | Beroe | vs | Academic Plovdiv |
23:30 | Montreal Toundra | vs | Windsor |
21:30 | Newfoundland Rogues | vs | Rhode Island Kraken |
23:00 | Montreal Toundra | vs | London |
23:00 | Sudbury | vs | Lebanon Leprechauns |
23:15 | Espanol de Talca | vs | Catolica |
23:30 | U. De Concepcion | vs | Leones Quilpue |
22:15 | Las Animas | vs | Puerto Montt |
22:30 | Puente Alto | vs | Sportiva Italiana |
22:45 | Ancud | vs | Valdivia |
23:00 | Deportes Castro | vs | Liceo Pablo Neruda |
23:15 | Espanol de Talca | vs | Leones Quilpue |
23:30 | U. De Concepcion | vs | Catolica |
18:30 | Quilpue Basquetbol | vs | Brisas |
21:30 | Colo Colo | vs | Truenos De Talca |
22:00 | Arabe Valparaiso | vs | Arturo Prat San Felipe |
22:15 | Stadio Italiano | vs | Municipal Chillan |
23:00 | Sergio Ceppi | vs | Aleman |
11:35 | Fujian | vs | Shanghai |
11:35 | Jiangsu Dragons | vs | Beijing Royal Fighters |
11:35 | Shenzhen | vs | Shandong |
11:35 | Sichuan | vs | Zhejiang Chouzhou |
16:30 | Alkar | vs | Dubrava |
17:00 | GKK Sibenka | vs | Zadar |
16:30 | NH Ostrava | vs | Slavia Prague |
16:30 | Decin | vs | Nymburk |
16:30 | Opava | vs | Usti n. Labem |
16:30 | Pardubice | vs | USK Prague |
16:45 | Kolin | vs | Brno |
16:30 | Bakken Bears | vs | Horsens |
16:00 | KK Krka Novo mesto | vs | Cedevita Olimpija |
18:00 | Mornar Bar | vs | Borac |
20:00 | Cibona | vs | Igokea |
18:30 | Den Helder | vs | Mechelen |
19:00 | LWD Basket | vs | Leuven Bears |
19:30 | Okapi Aalst | vs | Kortrijk |
19:00 | BAL Weert | vs | Antwerp Giants |
19:00 | Leiden | vs | Liege |
15:00 | Prometey | vs | BK Ogre |
15:00 | Bisons Loimaa | vs | Lahti Basketball |
15:00 | Kouvot Kouvola | vs | Kobrat |
15:00 | KTP Kotka Basket | vs | Pyrinto Tampere |
15:00 | Helsinki Seagulls | vs | BC Nokia |
15:00 | Kataja | vs | Salon Vilpas |
15:00 | UU-Korihait Uusikaupunki | vs | Karhu Basket |
15:00 | Forssan Alku W | vs | Pyrinto W |
15:00 | Limoges | vs | Chalon/Saone |
17:30 | Ada Blois | vs | Le Mans |
17:30 | Nancy | vs | Cholet |
17:30 | Roanne | vs | Boulogne-Levallois |
17:30 | Strasbourg | vs | Lyon-Villeurbanne |
20:00 | Saint Quentin | vs | Monaco |
19:00 | Boulazac | vs | Poitiers |
13:30 | Nancy U21 | vs | Cholet U21 |
14:00 | Ada Blois U21 | vs | Le Mans U21 |
14:00 | Saint Quentin U21 | vs | Monaco U21 |
14:00 | Strasbourg U21 | vs | Lyon-Villeurbanne U21 |
18:30 | Limoges U21 | vs | Chalon/Saone U21 |
19:30 | Charnay Bourgogne Sud W | vs | Union Hainaut W |
19:30 | ESB Villeneuve W | vs | Landes W |
19:30 | Flammes Carolo W | vs | Angers W |
19:30 | La Roche W | vs | Lattes Montpellier W |
19:30 | Lyon W | vs | Landerneau Bretagne W |
19:30 | Tarbes GB W | vs | Bourges W |
19:00 | Aulnoye AS W | vs | Avenir Chartres W |
19:00 | Champagne W | vs | Centre Federal BB W |
19:00 | Montbrison W | vs | Tronche Meylan W |
19:00 | Nice W | vs | Feytiat W |
19:00 | Pays Voironnais W | vs | Graffenstaden W |
19:00 | Toulouse W | vs | Mondeville W |
10:00 | Mega Tbilisi | vs | Gurjaani Delta |
15:00 | Kutaisi | vs | Orbi |
15:00 | Syntainics MBC | vs | Chemnitz |
17:30 | Heidelberg | vs | Crailsheim Merlins |
19:00 | Bonn | vs | Vechta |
19:00 | Wurzburg | vs | Tubingen |
18:00 | Dusseldorf | vs | Bochum |
18:00 | Kirchheim | vs | Bayreuth |
18:00 | Phoenix Hagen | vs | PS Karlsruhe |
18:30 | Artland | vs | Giessen |
18:30 | Trier | vs | Nurnberger |
14:00 | Berlin Braves | vs | Wedel |
14:30 | Ludwigsburg 2 | vs | Frankfurt 2 |
16:30 | Fellbach | vs | Lowen |
18:00 | Bernau | vs | Iserlohn |
18:00 | Ibbenburen | vs | Wolmirstedt |
18:00 | Panthers Schwenningen | vs | Breitenguessbach |
18:30 | BIS Baskets Speyer | vs | Rhondorf |
18:30 | Herford | vs | Rostock 2 |
18:30 | Itzehoe | vs | Leverkusen |
18:30 | Leitershofen/Stadtbergen | vs | Coburg |
18:30 | Schwelm | vs | RSV Eintracht |
15:00 | Osnabruck W | vs | TK Hannover W |
17:30 | Eigner Angels Nordlingen W | vs | Halle W |
16:00 | PAOK | vs | Apollon Patras |
17:00 | Lavrio | vs | AS Karditsas |
15:15 | Peristeri | vs | Kolossos Rhodes |
14:00 | Aias Evosmou | vs | Lefkadas |
14:00 | Eleftheroupoli | vs | Psychikou |
14:00 | Ermis Schimatari | vs | NE Megaridas |
14:00 | Esperos | vs | Amyntas |
14:00 | Harilaos Trikoupis | vs | Mykonos |
14:00 | Iraklis | vs | Panionios |
14:00 | Koroivos | vs | Panerythraikos |
14:00 | Milon Aons | vs | Papagou |
14:30 | Panathinaikos W | vs | Giannina W |
17:00 | Alba Fehervar | vs | Szombathely |
17:00 | Atomeromu Paks | vs | KTE-Duna |
17:00 | Budapesti Honved Se | vs | Zalakeramia |
17:00 | Kaposvari | vs | Szolnoki Olaj |
17:00 | NKA Pecs | vs | Kormend |
17:00 | OSE Lions | vs | Soproni KC |
17:00 | Szedeak | vs | DEAC |
13:30 | PEAC-Pecs W | vs | Sopron W |
17:00 | Vasas Csata W | vs | UNI Gyor W |
18:00 | TFSE-MTK W | vs | Szekszard W |
18:00 | Ujbuda BEAC W | vs | DVTK W |
17:00 | Cegledi W | vs | Szigetszentmiklos W |
19:00 | Maree | vs | Eanna |
19:15 | Killester | vs | UCC Demons |
19:10 | Galil Elyon | vs | Maccabi Tel Aviv |
17:00 | Maccabi Haifa | vs | Maccabi Rehovot |
17:45 | Elitzur Shomron | vs | Elitzur Maccabi Netanya |
18:00 | Maccabi Raanana | vs | Maccabi Maale Adumim |
18:00 | Safed | vs | Maccabi Rishon |
16:50 | Hapoel Holon | vs | Hapoel Beer Sheva |
16:00 | Treviso | vs | Pesaro |
17:00 | Tortona | vs | Cremona |
18:00 | Basket Napoli | vs | Venezia |
18:30 | Trento | vs | Scafati |
19:00 | Brindisi | vs | Sassari |
19:30 | Reggiana | vs | Olimpia Milano |
20:00 | Varese | vs | Brescia |
18:00 | Cento | vs | Latina |
19:00 | Cividale | vs | Cantu |
19:00 | Forli | vs | JuVi Cremona |
19:30 | Fortitudo Bologna | vs | Urania Milano |
19:30 | Pallacanestro Nardo | vs | Trapani |
19:30 | Trieste | vs | Vigevano |
19:30 | Verona | vs | Luiss Roma |
19:45 | Assigeco Piacenza | vs | Agrigento |
15:00 | Sassari W | vs | Brixia W |
18:00 | Schio W | vs | Ragusa W |
18:30 | Venezia W | vs | Virtus Bologna W |
19:30 | Campobasso W | vs | Battipaglia W |
19:30 | Oxygen Roma W | vs | San Martino W |
19:30 | San Giovanni W | vs | Faenza W |
05:05 | Akita | vs | Sun Rockers Shibuya |
05:05 | Hiroshima D. | vs | Gunma |
05:05 | Osaka | vs | Hokkaido |
05:05 | Shinshu | vs | Nagoya Fighting Eagles |
06:05 | Chiba | vs | Brave Thunders |
06:05 | Diamond Dolphins | vs | Toyama |
06:05 | SeaHorses Mikawa | vs | Utsunomiya Brex |
06:05 | Yokohama | vs | Alvark |
07:05 | Nagasaki | vs | Shimane |
07:05 | Saga | vs | Kyoto |
07:05 | Sendai | vs | NeoPhoenix |
09:05 | Ryukyu | vs | Ibaraki Robots |
05:00 | Shiga | vs | Nara |
06:00 | Altiri Chiba | vs | Fukushima |
06:00 | Aomori | vs | Kumamoto |
06:00 | Ehime Orange Vikings | vs | Fukuoka |
06:00 | Koshigaya Alphas | vs | Yamagata Wyverns |
07:00 | Kobe | vs | Shizuoka |
08:00 | Iwate | vs | Niigata |
04:00 | Chanson V-Magic W | vs | Aisin Wings W |
06:00 | Sunshine Rabbits W | vs | Hitachi Cougars W |
13:00 | Tobol Kostanay | vs | Almaty |
19:00 | Al-Riyadi | vs | Sagesse Al Hekmeh Beirut |
14:00 | Nevezis | vs | Rytas |
15:20 | BC Wolves | vs | Juventus |
19:00 | Walferdange | vs | Larochette |
19:30 | Amicale Steesel | vs | Bertrange |
18:00 | Kordall Steelers | vs | Musel Pikes |
19:30 | Grengewald Hueschtert | vs | Mambra Mamer |
16:00 | Schieren W | vs | Esch W |
17:00 | Musel Pikes W | vs | Soleuvre W |
17:30 | Contern W | vs | Amicale Steesel W |
17:30 | Grengewald Hueschtert W | vs | Bertrange W |
18:00 | Les Sangliers Wooltz W | vs | Dudelange W |
17:00 | Danilovgrad | vs | Podgorica |
17:00 | Ibar Rozaje | vs | Milenijum |
17:00 | Jedinstvo | vs | Kotor |
17:00 | Lovcen Cetinje | vs | Primorje |
17:00 | Tivat | vs | Pljevlja |
12:00 | Leiden W | vs | Den Helder W |
17:30 | Jolly Jumpers W | vs | Triple Threat W |
18:30 | Landslake Lions W | vs | Grasshoppers W |
02:00 | Otago Nuggets | vs | Southland Sharks |
06:30 | Manawatu Jets | vs | Taranaki Airs |
17:00 | Rabotnicki | vs | Gostivar |
17:30 | FMP Akademija | vs | MZT Skopje |
18:00 | Kozuv | vs | Pelister |
19:30 | TFT Skopje | vs | Feniks 2010 |
20:00 | Cair 2030 | vs | Ohrid |
12:00 | MZT Skopje W | vs | Kriva Palanka W |
12:30 | Struga W | vs | Badel 1862 Skopje W |
17:30 | Vardar W | vs | Kumanovo-Grizli W |
14:30 | Lancut | vs | Trefl Sopot |
16:30 | Lublin | vs | Dziki Warszawa |
15:00 | Barreirense | vs | Vasco Da Gama |
15:00 | Benfica Lisboa B | vs | Academica |
16:30 | Sampaense | vs | Imortal B |
15:00 | Braga | vs | Galitos Barreiro |
15:00 | Sangalhos | vs | CAB Madeira |
18:00 | Illiabum | vs | CA Queluz |
15:00 | CD Povoa | vs | Benfica |
15:30 | Lusitania | vs | Sporting CP |
21:30 | Esgueira | vs | Ovarense |
15:00 | Natacao W | vs | Uniao Sportiva W |
16:00 | Imortal W | vs | Gdessa Barreiro W |
18:30 | Barcelos W | vs | Benfica W |
18:30 | Quinta Dos Lombos W | vs | Esgueira W |
15:00 | Unics Kazan | vs | Parma Perm |
10:30 | MBA Moscow W | vs | UMMC Ekaterinburg W |
13:00 | Dynamo Moscow W | vs | Spartak Moscow W |
15:00 | Vojvodina Novi Sad | vs | OKK Beograd |
16:00 | Subotica | vs | Cacak 94 |
17:00 | Vrsac | vs | Radnicki |
18:00 | KK Metalac | vs | Sloboda |
18:00 | Tamis | vs | Sloga |
17:00 | Sloga Pozega W | vs | Mega MIS W |
17:00 | Topolchanka W | vs | Vojvodina 021 W |
17:00 | ZKK Kraljevo W | vs | Crvena zvezda W |
14:30 | BK Nitra | vs | Levice |
17:00 | Iskra Svit | vs | BC Prievidza |
17:00 | Spisski Rytieri | vs | MBK Handlova |
12:00 | Helios Domzale | vs | Sencur |
17:00 | KK Triglav Kranj | vs | Polzela |
18:00 | Tajfun Sentjur | vs | Podcetrtek |
14:00 | Domel Skofja Loka W | vs | Jezica W |
15:00 | Ilirija W | vs | Maribor W |
17:00 | Cinkarna Celje W | vs | Triglav W |
09:00 | Woori WON W | vs | KB Stars W |
17:00 | Breogan | vs | Bilbao |
17:00 | Palencia | vs | Tenerife |
19:45 | Baskonia | vs | Basket Zaragoza |
19:45 | Unicaja | vs | Basquet Girona |
18:00 | Real Valladolid | vs | San Pablo Burgos |
16:45 | Mataro | vs | Fibwi Palma |
17:00 | Cartagena | vs | Basquet L'Horta Godella |
17:00 | Gran Canaria B | vs | Salou |
17:30 | Zornotza ST | vs | Enrique Soler |
18:00 | Algeciras | vs | Huelva |
18:00 | CB Tarragona | vs | Benicarlo |
18:00 | Juventud Alcala | vs | Zamora |
18:00 | La Roda | vs | Huesca |
18:30 | Albacete | vs | Iraurgi SB |
18:30 | Ciudad de Huelva | vs | Ponferrada |
18:30 | Sant Antoni | vs | Alginet |
16:30 | Fribourg Olympic | vs | Sdent BBC Nyon |
16:30 | SAM Massagno | vs | Lausanne Basket |
17:00 | Geneva Lions | vs | BBC Monthey |
09:00 | Changhua | vs | Taiwan Beer |
11:00 | Bank of Taiwan | vs | Yulon Luxgen Dinos |
06:30 | Taoyuan Pauian Pilots | vs | Hsinchu Jko Lioneers |
09:00 | New Taipei Kings | vs | Fubon Braves |
06:00 | Tainan TSG GhostHawks | vs | New Taipei CTBC DEA |
05:00 | Chunghua Telecom W | vs | Cathay Life W |
07:00 | Taipower W | vs | Taiyuan W |
10:00 | Turk Telekom | vs | Manisa |
12:30 | Darussafaka | vs | Merkezefendi |
15:00 | Pinar Karsiyaka | vs | Bahcesehir Kol. |
10:00 | Sigortam.net ITU | vs | Konyaspor |
11:00 | Kocaeli BSB Kagitspor | vs | Esenler Erokspor |
11:00 | OGM Ormanspor | vs | Fenerbahce 2 |
12:00 | Ankara Kolejliler | vs | Kapakli Spor |
13:00 | Gaziantep | vs | Mersin BSB |
14:00 | Harem Spor | vs | MKE Ankaragucu |
17:00 | Yalovaspor | vs | Alagoz |
11:00 | Adana BK W | vs | Botas 2 W |
12:00 | Bodrum W | vs | Emlak Konut Gelisim 2 W |
12:30 | Ferhatoglu W | vs | Yalova W |
13:00 | Bursa Antspor W | vs | Turgutlu W |
17:00 | Goverla | vs | Kyiv Basket |
11:00 | Kyiv Basket W | vs | Odessa W |
14:00 | Frankivsk Halichina W | vs | BC Rivne W |
17:00 | Surrey Scorchers | vs | Caledonia Gladiators |
20:00 | Bristol Flyers | vs | Plymouth City Patriots |
13:00 | Durham Palatinates W | vs | Newcastle Eagles W |
18:00 | Oaklands Wolves W | vs | Cardiff Met Archers W |
23:00 | Charlotte Hornets | vs | Golden State Warriors |
23:00 | Indiana Pacers | vs | Los Angeles Lakers |
23:00 | Orlando Magic | vs | Los Angeles Clippers |
23:00 | Washington Wizards | vs | Detroit Pistons |
23:30 | Brooklyn Nets | vs | Chicago Bulls |
23:30 | Cleveland Cavaliers | vs | Philadelphia 76ers |
00:00 | Miami Heat | vs | Portland Trail Blazers |
00:00 | Oklahoma City Thunder | vs | Phoenix Suns |
00:00 | San Antonio Spurs | vs | New York Knicks |
01:00 | Denver Nuggets | vs | Minnesota Timberwolves |
01:30 | Utah Jazz | vs | Houston Rockets |
02:00 | Sacramento Kings | vs | Dallas Mavericks |
21:00 | New Orleans Pelicans | vs | Boston Celtics |
23:00 | Orlando Magic | vs | Memphis Grizzlies |
23:30 | Atlanta Hawks | vs | Milwaukee Bucks |
23:00 | Osceola Magic | vs | Indiana Mad Ants |
23:00 | Westchester | vs | Memphis Hustle |
23:30 | Raptors 905 | vs | Motor City Cruise |
00:00 | Iowa Wolves | vs | Austin Toros Spurs |
00:00 | Sioux Falls Skyforce | vs | Stockton Kings |
00:00 | Windy City Bulls | vs | Wisconsin Herd |
00:30 | Rio Grande Valley Vipers | vs | Salt Lake City Stars |
01:00 | Rip City Remix | vs | Santa Cruz Warriors |
02:00 | South Bay Lakers | vs | Mexico City Capitanes |
22:00 | Delaware Blue Coats | vs | Oklahoma City Blue |
22:00 | Rip City Remix | vs | Santa Cruz Warriors |
22:30 | College Park Skyhawks | vs | Long Island Nets |
23:00 | Grand Rapids Gold | vs | Capital City Go-Go |
23:00 | Osceola Magic | vs | Indiana Mad Ants |
23:00 | Westchester | vs | Memphis Hustle |
00:00 | Birmingham Squadron | vs | Cleveland Charge |
00:00 | Iowa Wolves | vs | Austin Toros Spurs |
00:00 | Sioux Falls Skyforce | vs | Stockton Kings |
00:00 | South Bay Lakers | vs | Mexico City Capitanes |
00:00 | Windy City Bulls | vs | Wisconsin Herd |
00:30 | Rio Grande Valley Vipers | vs | Salt Lake City Stars |
00:30 | Texas Legends | vs | Maine Celtics |
23:09 | Marquette | vs | NC State |
23:39 | Purdue | vs | Gonzaga |
01:39 | Houston | vs | Duke |
02:09 | Tennessee | vs | Creighton |