Check below a comprehesive list of volleyball matches played yesterday and final results:
23:30 | Boca Juniors W | 3 - 0 | Villa Dora W |
00:00 | La Rioja W | 3 - 0 | San Jose W |
00:00 | San Lorenzo W | 3 - 0 | River Plate W |
00:00 | Estud. de La Plata W | 3 - 2 | Sonder Rosario W |
14:00 | Minsk 2 W | 1 - 3 | Pribuzhe W |
18:30 | Kakanj | 3 - 1 | Bosna |
00:00 | Araguari | 3 - 0 | Guarulhos |
00:00 | Blumenau | 0 - 3 | Sada Cruzeiro |
00:00 | Sao Jose dos Campos | 3 - 0 | Joinville |
00:00 | Sesi | 3 - 0 | Uberlandia/Gabarito |
00:00 | Suzano Volei | 3 - 1 | America Volei |
00:00 | Volei Renata | 2 - 3 | Minas |
00:00 | Minas W | 3 - 0 | Fluminense W |
21:30 | Barueri W | 1 - 3 | SESC-RJ W |
00:00 | Osasco W | 3 - 0 | Pinheiros W |
18:00 | Split W | 1 - 3 | Mladost W |
20:00 | Velika Gorica W | 0 - 3 | Olimpik W |
19:00 | Vestsjaelland | 2 - 3 | Nordenskov UIF |
18:30 | Gentofte W | 1 - 3 | ASV Elite W |
19:00 | Brondby W | 3 - 2 | Holte W |
17:30 | Noortekoondis | 0 - 3 | Tallin University |
16:30 | LP-Vampula W | 2 - 3 | Kangasala W |
16:30 | Puijo W | 3 - 0 | Polkky Kuusamo W |
18:30 | BR Volleys | 3 - 1 | Luneburg |
18:00 | Suhl W | 0 - 3 | Potsdam W |
18:00 | Vilsbiburg W | 1 - 3 | Palmberg Schwerin W |
19:10 | VC Wiesbaden W | 0 - 3 | Dresdner SC W |
16:00 | ASP Thetis W | 3 - 1 | Thira W |
16:00 | Markopoulo W | 0 - 3 | Olympiacos Piraeus W |
16:00 | Pefkon W | 0 - 3 | Panathinaikos W |
17:00 | PAOK W | 0 - 3 | AEK W |
17:00 | Aris W | 3 - 0 | Ofa Apolonios W |
17:30 | Ilisiakos W | 3 - 0 | Lamia W |
19:00 | Miskolc | 3 - 0 | Dunaferr |
15:30 | Shahrdari Urmia | 3 - 2 | Shahdab Yazd |
19:30 | Lube Civitanova | 1 - 3 | Monza |
19:30 | Piacenza | 0 - 3 | Milano |
19:00 | Cuneo Volley | 0 - 3 | Porto Viro |
19:30 | Siena | 3 - 1 | Brescia |
18:30 | Conegliano W | 3 - 0 | Roma W |
19:30 | Novara W | 2 - 3 | Chieri '76 W |
19:30 | Scandicci W | 3 - 1 | Vallefoglia W |
19:30 | Vero Volley W | 3 - 2 | Pinerolo W |
07:30 | Burevestnik Almaty | 0 - 3 | Zhetyssu Zhastar |
16:30 | RSU-MVS W | 3 - 0 | SUFA klubs W |
17:30 | Chikka | 3 - 0 | Knat |
18:30 | Chabeb Batroun | 3 - 1 | Anwar |
19:00 | Huizen | 0 - 3 | Advisie/SSS |
19:00 | ZVH | 1 - 3 | Sliedrecht |
19:00 | Sudosa-Desto W | 3 - 1 | Apollo 8 W |
16:00 | Bydgoszcz | 3 - 2 | Olimpia Sulecin |
16:00 | Gwardia Wroclaw | 0 - 3 | Astra Nowa Sol |
16:30 | AGH Krakow | 2 - 3 | BAS Bialystok |
17:00 | Bielsko-Biala | 0 - 3 | Bedzin |
17:00 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | 3 - 2 | Arka Chelm |
17:00 | Mickiewicz Kluczbork | 3 - 1 | Siedlce |
17:00 | Swidnik | 2 - 3 | Chrobry Glogow |
17:30 | Jaworzno | 2 - 3 | Spala |
16:30 | Radom W | 0 - 3 | Rzeszow W |
19:30 | Chemik Police W | 3 - 1 | MKS Kalisz W |
15:00 | Energetyk Poznan W | 0 - 3 | KS Pila W |
16:00 | Karpaty Mosir Krosno W | 1 - 3 | San Jaroslaw W |
16:00 | Nowy Dwor Mazowiecki W | 3 - 0 | Legionovia W |
16:00 | Solna Wieliczka W | 3 - 0 | Szczyrk W |
17:00 | Bialystok W | 1 - 3 | Wegrow W |
17:00 | Mogilno W | 3 - 1 | Stezyca W |
18:00 | Sosnowiec W | 2 - 3 | Imielin W |
16:00 | Craiova | 3 - 0 | Dinamo Bucuresti |
16:00 | CSM Constanta | 1 - 3 | Rapid Bucuresti |
16:00 | Steaua Bucuresti | 1 - 3 | Brasov |
16:00 | Zalau | 3 - 0 | Arcada Galati |
15:00 | CSM Bucuresti W | 3 - 0 | Rapid Bucuresti W |
15:00 | Voluntari W | 3 - 0 | Lugoj W |
16:00 | Corona Brasov W | 1 - 3 | Targoviste W |
12:00 | Kemerovo | 1 - 3 | Novokuybyshevsk |
14:00 | Novyi Urengoy | 3 - 0 | Dinamo-Lo |
14:00 | Zenit St. Petersburg | 3 - 0 | Surgut region |
14:10 | Kemerovo | 15 - 13 | Novokuybyshevsk |
15:40 | Novyi Urengoy | 18 - 16 | Dinamo-Lo |
16:00 | Soligorsk | 1 - 3 | Krasnoyarsk |
13:00 | Uralochka-NTMK W | 2 - 3 | Dynamo Moscow W |
16:00 | Dynamo Kazan W | 3 - 0 | Tulitsa W |
16:00 | Leningradka W | 3 - 0 | Metar Chelyabinsk W |
17:00 | Kaliningrad W | 2 - 3 | Saratov W |
16:00 | Radnicki | 3 - 0 | Mladi Radnik |
18:00 | Crvena zvezda | 3 - 0 | Takovo |
18:00 | Karadjordje Topola | 3 - 2 | Vojvodina |
19:00 | Partizan | 3 - 0 | Subotica |
18:00 | Brusno W | 1 - 3 | UCM Trnava W |
18:00 | Slavia Bratislava W | 3 - 1 | VKP Bratislava W |
18:00 | SVK Pezinok W | 3 - 2 | Komarno W |
20:15 | SVK Pezinok W | 6 - 15 | Komarno W |
17:00 | ACH Ljubljana | 3 - 0 | Krka |
18:00 | Linkopings W | 1 - 3 | Lunds VK W |
18:30 | Nafels | 3 - 2 | Chenois |
19:00 | Lausanne | 1 - 3 | Amriswil |
18:30 | Aesch Pfeffingen W | 0 - 3 | Dudingen W |
18:30 | NUC Volleyball W | 3 - 0 | Lugano W |
14:00 | Arkasspor | 1 - 3 | Halkbank |
02:00 | Vegas Thrill W | 1 - 3 | Grand Rapids Rise W |
23:00 | Atlanta Vibe W | 3 - 0 | Columbus Fury W |